Formy płatności

W sklepie Marianek.pl mają Państwo kilka możliwości płatności za zakupiony towar.

 

Płatności online hotpay.pl

Płatność internetowa poprzez szybki i bezpieczny system hotpay.pl. Realizacja zamówienia rozpocznie się po otrzymaniu potwierdzenia, iż płatność przebiegła pomyślnie.

 

Płatności online PayPal

Płatności online za pomocą konta PayPal i bez podawania Państwa informacji finansowych. Państwa dane są zaszyfrowane i nie są w pełni ujawniane sprzedającym.

 

Przelew bankowy tradycyjny

Zapłatę dokonują Państwo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymają Państwo od nas na skrzynkę e-mail po złożeniu zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym.

Dane do przelewu:
Project-Pro Sp. z o.o.
ul. Okulickiego 18/9
35-206 Rzeszów
NestBank 06 2530 0008 2051 1005 7491 0001

 

Płatność gotówka w sklepie Marianek

Zamówienie można osobiście odebrać w naszym sklepie przy ul. Okulickiego 18/9 w Rzeszowie. Od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:00.  Odbierając towar osobiście w siedzibie sklepu płatność możliwa jest tylko gotówką. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu umówienia spotkania. 

 

Płatność kurierowi przy odbiorze – za pobraniem

Płatność gotówkową kurierowi w momencie doręczenia paczki. W tym przypadku potrzebne jest przygotowanie gotówki w dniu, kiedy kurier będzie dostarczał Państwa zamówienie.