!Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Termofor dziecięcy - Puch szary

9,00 zł

Wymiary termoforka: 10 cm x 15 cm (+/- 1 cm)

Waga termoforka: ok. 150g

Termofor z pestkami wiśni w kształcie prostokąta to naturalna metoda leczenia różnych dolegliwości bólowych u dzieci jak i u dorosłych. Świetnie sprawdzi się do ogrzewania jak i chłodzenia bolących miejsc na całym ciele. Użyte do wypełnienia pestki wiśni, wykazują niezwykłe właściwości lecznicze - uspokajają i relaksują

Termoforek uszyty został ze 100% najwyższej jakości bawełny posiadającej certyfikat OEKO-TEX 100 Klasa I, dzieki czemu jest całkowicie bezpieczne dla delikatnej skóry maluszka. Najlpesze połączenie wysokiej skuteczności z naturalnością.
 
Przykładowe zastosowanie termoforu z pestek wiśni jako ogrzewający kompres:
kolka niemowlęca
ból gardła
bóle brzucha
wzdęcia
bóle mięśni
masaż niemowlęcy
ogrzanie nóżek dziecka podczas spaceru wózkiem
dorośli: zmniejszenie skurczy menstruacyjnych, łagodzenie bólów neurologicznych, reumatycznych, masaż kręgosłupa, zmniejszenie problemów z krążeniem krwi
 
Przykładowe zastosowanie termoforu z pestek wiśni jako chłodzący kompres:
stłuczenia
zwichnięcia
opuchlizny
siniaki
guzy
gorączka
ugryzienia insektów
dorośli: bóle głowy, migrena, kompres przy obkurczaniu macicy, okład na obolałe piersi,
 
Układ wzoru na termoforku może się nieco różnić od tego na zdjęciu. Możliwe jest wykonanie innego rozmiaru i ilości wypełnienia pestkami z indywidualną wyceną. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy.
Sposób użycia:

Aby ogrzać termoforek należy ją włożyć do wcześniej nagrzanego piekarnika (100–120°C) na około 30 minut, kuchenki mikrofalowej (moc 600 W) na 1-2 minuty lub położyć na kaloryferze lub w pobliżu kominka. Należy uważać aby nie przegrzać pestek, ponieważ mogą one stracić swoje właściwości. Termofor oddaje ciepło przez około 1-1,5 godziny. 

Aby oziębić termoforek, wystarczy włożyć ją do woreczka foliowego i umieścić w zamrażalniku na około 30 minut.

wstecz