Zawieszki do smoczków

Zawieszka do smoczka – praktyczny dodatek

Drewniana zawieszka do smoczka to prawdziwy must have dla każdego niemowlaka. Zawieszka do smoczka pełni funkcje ozdobną, ponieważ jak każdy dodatek do ubrania uatrakcyjnia stylizację. Jednak jej podstawową funkcją jest ochrona przed zgubieniem smoczka czy gryzaka każdego malucha. Prawie każdy rodzic małego dziecka zna bardzo dobrze problem ciągłego gubienia się smoczka na spacerach. Niestety niemowlęta bardzo często smoczek traktują jak zabawkę przez co niejednokrotnie smoczek ląduje na ziemi. Po kontakcie z podłożem smoczek trzeba dokładnie umyć, a nie zawsze jest gdzie. Aby nie marnować czasu na poszukiwanie smoczka oraz późniejsze mycie go polecamy zainwestować w drewnianą zawieszkę do smoczka. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawi że problem zgubionego smoczka zniknie bezpowrotnie. Co więcej dzięki drewnianej przywieszce maluch swój ulubiony smoczek czy też gryzak będzie zawsze miał przy sobie. Przywieszka została wykonana ręcznie z wysokiej jakości trwałych, drewnianych, kolorowych elementów, które z pewnością zainteresują dziecko i dadzą nowe bodźce do rozwoju.

Drewniana zawieszka do smoczka z imieniem 

Spośród wielu wzorów i kolorów bez trudu znajdziecie Państwo najpiękniejszą zawieszkę dla swojego dziecka w odcieniach zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki. Wszystkie nasze propozycje kolorystyczne są nie tylko piękne, ale też bezpieczne dla Waszych maluchów. Poszczególne elementy zawieszki zostały pomalowane farbą bądź lakierem bezpiecznym dla dziecka. Wielofunkcyjna zawieszka do smoczka dostępna w ofercie naszego sklepu wyposażona została w wygodny klips, dzięki któremu istnieje możliwość szybkiego i łatwego przypięcia zawieszki w dowolnym miejscu na ubranku. Może to być także wózek czy pasy samochodowe. Klips został wyposażony w specjalny plastik, który nie niszczy materiałów. Każdy wzór drewnianego łańcuszka do smoczka został dobrze przemyślany. Posiadamy w ofercie zawieszki do smoczka dla dziewczynek w odcieniach różowych oraz zawieszki do smoczka dla chłopców w odcieniach niebieskich, a także uniwersalne np. odcienie mięty, szarości, naturalnego drewna i inne. Zawieszka do smoczka z imieniem to prawdziwy hit, który na pewno zachwyci każdego, więc będzie też doskonałym pomysłem na prezent dla świeżo upieczonych rodziców. 

Ręcznie robione zawieszki do smoczka

Kupując zawieszkę do smoczka w naszym sklepie masz pewność, że dziecko dostaje produkt najwyższej jakości. Do personalizowanej zawieszki do smoczka polecamy dobrać drewnianą zawieszkę do wózka, (również handmade) w tym samym wzorze, która wraz z łańcuszkiem do smoczka z imieniem stworzy wyjątkowy i oryginalny komplet. Przywieszka do smoczka oraz przywieszka do wózka pakowane jest w przepiękne pudełeczko z okienkiem w kolorze naturalnym, wypełnione siankiem. Doskonale nadaje się na prezent, więc nie musicie się już Państwo martwić o opakowanie.